Dobré zprávy v těžkých časech…obecně prospěšná společnost Živá paměť a německá nadace Alfred Landecker Foundation pomáhají přeživším nacistické perzekuce v ČR

Prostřednictvím tiskové zprávy bychom Vás chtěli upozornit na aktuální projekt okamžité humanitární (post) covidové pomoci, který realizujeme s finanční podporou německé nadace Alfred Landecker Foundation.

Projekt okamžité humanitární (post) covidové pomoci v celkové hodnotě 2 mil. Kč je určen pro tisícovku obětí nacismu – bývalé vězně koncentračních, internačních a pracovně-výchovných táborů, ghett, káznic a věznic, osoby deportované či dislokované na nucené práce a rovněž osoby, které se byly nuceny před rasovou či politickou perzekucí ukrývat, žít pod cizí identitou či před perzekucí emigrovat. Dále jsou to občané postižení např. v dětském věku v souvislosti s pronásledováním rodičů či širší rodiny, občané z nacisty vypálených obcí, např. Lidice, Ležáky, Leskovice, Životice, Zákřov, a rovněž váleční veteráni druhé světové války. Ti všichni od nás v uplynulých dnech obdrželi zcela zdarma balíčky s vysoce kvalitními preparáty na podporu imunity a mobility – vitamínové preparáty, potravinové doplňky a gel na klouby a svaly.

Tisková zpráva / Press Release